Košík je prázdný

Bluetooth Alarm na klíče

Bluetooth Alarm na klíčeMobil a klíče jsou věci, bez kterých v dnešní době nikdo ven nevyrazí. Díky Bluetooth Alarmu se Vám již nikdy nestane, že jednu z nich zapomenete ...

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: Bluetooth Alarm na klíčeZboží nelze koupit, protože neznáme jeho přesnou dostupnost.
Původní cena:
821 Kč
Cena vč. DPH:
165 Kč
Cena bez DPH:
136 Kč

TP10942

Bluetooth Alarm na klíčeMobil a klíče jsou věci, bez kterých v dnešní době nikdo ven nevyrazí. Díky Bluetooth Alarmu se Vám již nikdy nestane, že jednu z nich zapomenete nebo ztratíte. Alarm si připevníte na klíče a propojíte s mobilním telefonem za pomocí bluetooth. Jakmile se tyto dva předměty od sebe vzdálí na více než 10 metrů, alarm začne okamžitě hlasitě houkat.
Alarm samozřejmě nemusí být připevněn pouze na klíče. Může být na jakémkoliv předmětu, nejlépe však na takovém, který nosíte u sebe spolu s mobilem (peněženka apod.).
Klíčenka Alarmu je lehká a snadno přenositelná, navíc ve velice pěkném a moderním designu (android). Propojení s mobilem je velice jednoduché a zvládne ho každý.

Technické parametry:

Dva LED světelné indikátory: Modrý - připojení, červený - stav baterie
Materiál: Silikon
Vestavěná lithiová baterie - USB nabíjení
Skvělý pomocník
Použití: Zapněte Bluetooth Alarm na klíče a následně i bluetooth ve svém mobilním telefonu. Na mobilním telefonu vyhledejte zařízení Remind.U a následně potvrďte připojení. Některé mobilní telefony mohou vyžadovat kód - v tomto případě zadejte: 0000
Originální design
Romana Juklová
566 466 193
juklova@fonetip.cz