Košík je prázdný

FRESH ´N REBEL nabíjecí stanice pro powerbanky

Akce
    FRESH ´N REBEL nabíjecí stanice pro powerbanky


Vždy nabité a připravené k použití Milujete svoje Fresh ‘n Rebel powerbanky, ale neustále zapomínáte nabít je předtím, než odejde...

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: FRESH ´N REBEL nabíjecí stanice pro powerbankyZboží nelze koupit, protože neznáme jeho přesnou dostupnost.
Původní cena:
183 Kč
Cena vč. DPH:
140 Kč
Cena bez DPH:
116 Kč

Fresh 'n Rebel
HM15446

Vždy nabité a připravené k použití Milujete svoje Fresh ‘n Rebel powerbanky, ale neustále zapomínáte nabít je předtím, než odejdete z domu? S touto nabíjecí stanicí budou Vaše powerbanky vždy nabité a ihned připravené k použití. Ve stanici můžete nabíjet dvě powerbanky najednou a díky adaptérům, které jsou samozřejmě součástí balení, je vhodná pro jakoukoliv Fresh ‘n Rebel powerbanku. S dvěma 2 A sloty nabijete powerbanky dvakrát rychleji než s běžnou nabíječkou. Dva extra USB porty na zadní straně nabíjecí stanice jsou ideální pro nabíjení jiných zařízení. USB port 1 A nabíjí zařízení běžnou rychlostí a USB port 2,4 A dvakrát rychleji a je vhodný také pro nabíjení tabletů. Vždy nabité, vždy připravené Umístěte nabíjecí stanici do srdce Vašeho domu či bytu a nabíjejte všechna zařízení na jednom místě, které máte po ruce. Už nikdy nebudete muset hledat powerbanky nebo mobilní zařízení. Nabíjecí stanice je prostorově úsporná, má neutrální moderní design a vypadá dobře v každém domově. Powerbanky můžou zůstat v nabíjecí stanici celou dobu a budou nabité vždy, když je budete potřebovat. Kompatibilita: - Fresh ‘n Rebel Powerbank 3000 mAh - Fresh ‘n Rebel Powerbank 6000 mAh - Fresh ‘n Rebel Powerbank 9000 mAh Technické údaje: - vstup: 100-240 V / 50-60 Hz - výstup (slot 1): 5 V / 2 A - výstup (slot 2): 5 V / 2 A - výstup (USB 1): 5 V / 1 A - výstup (USB 2): 5 V / 2,4 A - rozměry: 6 x 12,7 x 7,4 cm - hmotnost: 280 g Obsah balení: - nabíjecí stanice pro powerbanky - napájecí síťový kabel - 6x adaptér pro powerbanky (3x 2) - návod k použití Často kladené otázky (FAQ): Proč LED kontrolky blikají bíle? LED kontrolky na přední straně blikají bíle tehdy, když se nabíjí powerbanky. Když jsou powerbanky plně nabité, LED kontrolky trvale svítí bíle. Můžu nechat powerbanky v nabíjecí stanici celou dobu? Powerbanky můžete nechat v nabíjecí stanici celou dobu, abyste je vždy měli plně nabité a připravené na okamžité použití. Když nabití powerbanky klesne pod 95%, nabíjecí stanice je automaticky dobije na 100%.
Romana Juklová
566 466 193
juklova@fonetip.cz